site hit counter

شناسایی برج ۱۴۰۰ میلیارد تومانی شمخانی دبیرشورای عالی امنیت ملی + نکات مهم

برج ۱۴۰۰ میلیارد تومانی خانواده آقای شمخانی دبیر شورای عالی امنیت ملی و نورچشمی خامنه ای در منطقه الهیه

 

گزارش دقیق همراه با مدرک یکی از کارشناسان در منطقه الهیه:

روی تابلو نوشته بود کافرمای این پروژه، شرکت اقای پیمان جوزی است، اما با یک نگاه به شماره پرونده این ملک در شهرداری و تاریخ صدور پروانه، تعداد طبقات و جانمایی ملک، مشخص میشود که مالکین آن، خانواده آقای شمخانی از جمله آقای علی شمخانی هستند.

یک آپارتمان نوساز بسیار لوکس در کوچه های الهیه، متری ۸۰ میلیون تومان بود.

تجاری فرشته متری بالای چهارصد پانصد میلیون تومان است و با توجه به زیربنای مسکونی و تجاری با یک حساب ساده میتوان فهمید این برج، هزار تا هزار و چهارصد میلیارد می ارزد.

این ویدئو را ببینید

پخش ویدیو

در شرایط تحریم، در شرایطی که مردم توانایی رهن خانه را از دست داده اند، چطور مسئول امنیت این کشور خودش و خانواده اش مشغول کاسبی در گرانترین خیابان ایران هستند؟ نه پدر شمخانی و نه خود شمخانی چنین ثروتی داشته. پس میدانیم این دزد از کجا آورده است...

لازم به یاد آوری است پیشتر نیز خبرنگاران اعلام کرده بودند:برادر علی شمخانی و فرزند معاون امنیت دفتر رهبری ۳٫۵ میلیارد اختلاس کرده اند.

 

اختلاس-خیزی

 

عبدالعظیم شمخانی برادر علی شمخانی، متولد ۱۳۶۷، در سال ۱۳۹۲ با مدرک دیپلم به سمت «مدیرعامل سازمان زیباسازی کلان‌شهر اهواز» منصوب و در سال ۱۳۹۶ مدیرعامل سازمان همیاری شهرداری‌های خوزستان شده بود، او پیش‌تر نماینده دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام در خوزستان در ۲۲ سالگی و رئیس اداره تبلیغات شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی خوزستان در ۲۳ سالگی و بازرس ویژه اداره کل بازرسی استانداری خوزستان در ۲۳ سالگی و مدیرعامل سازمان زیباسازی شهرداری اهواز در ۲۵ سالگی بوده است.

 

برادر «دبیر شورای عالی امنیت ملی »، خرداد ۹۴ و در ۲۷ سالگی، نامزد «شهرداری اهواز»نیز بود که درنهایت کنار کشید. وی آن سال با مدرک «دیپلم » مدیرعامل سازمان زیباسازی شهرداری اهواز بود و اسفند همان سال نیز به‌عنوان «قائم‌مقام شهردار اهواز» منصوب گردید که با توجه به سنش و کلان بودن شهر اهواز می‌تواند یک رکورد جهانی باشد.

 

منابع خبری محلی متعددی خبر می دادند،وی با همکاری سید محمدحسین حجازی فرزند علی‌اصغر میر حجازی معاون اطلاعاتی امنیتی بیت رهبری اقدام به اختلاسی ۳٫۵ میلیاردی نموده‌اند، اختلاسی که به دستور علی شمخانی بر روی آن سرپوش گذاشته‌شده است.

 

سید محمدحسین حجازی نیز همچون عبدالعظیم شمخانی رزومه جالبی دارد .

وی که دارای مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد «مدیریت فرهنگی» و متولد سال ۱۳۶۰ هست چندی پیش از سوی شورای شهر تهران به سمت مدیرعامل شرکت نوسازی عباس‌آباد منصوب شده بود.

او نیز در سال ۸۱ یعنی در سن ۲۰ سالگی با مدرک «دیپلم» هم‌زمان عضو شورای راهبردی گروه اجتماعی شبکه ۲ سازمان صداوسیما ، دبیر سرویس اجتماعی موسسه تبیان و معاون فرهنگی مجموعه ورزشی انقلاب بوده است.

شمخانی-اختلاسگر

 

کمی به این مسئله مهم فکر کنید 

دولتی که توسط یه مشت دزد بی سواد اداره شود به چه نتایجی دست خواهد یافت؟

ترویج دزدی یا ترویج علم و آرامش؟

افت رتبه کشور و کاهش آسایش فکری مردم یا رشد کشور و افزایش آرامش؟

 

هر روز مبالغ اختلاس شده افزوده میشود ولی ما عین خیالمان نیست!

 

در سال‌های اخیر گزارش‌های متعددی درباره فساد مقامهای ارشد جمهوری اسلامی و خانواده‌های آنها منتشر شده که در برخی موارد به تشکیل پرونده‌های قضایی منجر شده است.

گزارش تازه شفافیت بین‌المللی نشان می‌دهد که ایران در سال ۲۰۱۸ در میان ۱۸۰ کشور جهان، از نظر فساد مالی، گسترش و مقابله با آن، در جایگاه ۱۳۸ قرار گرفته‌است؛ این بدترین رتبه ایران طی چند سال اخیر بوده است.

 

بچه های کشور ما در حال بزرگ شدن هستن. آنها را لطفا گوسفند پرورش ندهید. چون اگر آنها هم مثل گوسفندان رفتار کنند و انقلاب نکنند دیگر به جایی نخواهیم رسید و هر روز فشار دزدی و اختلاص را ما باید تحمل کنیم.

اگر کمی به خودمان بیایم میتوانیم در عرض یک ماه سیستم را تغییر دهیم و نظام جدید خودمان ایجاد کنیم و دست دزدان و آخوند ها را از سرمایه ای که اجدادمان برایمان گذاشتند کنار بزنیم و سرمایه ها را برای رشد و آبادانی استفاده کنیم نه اینکه راه را برای اختلاسگر آزاد بگذاریم و زندگی شان را آباد کنیم!

واقعا باید جواب اجدادمان را چه بگوییم!؟؟

 

به زودی به شما هموطن عزیز راهی را نشان خواهم داد که در کمتر از یک ماه بتوانیم با اتحاد سیستم را از دست نابودگران آزاد کنیم.

مچکرم از همراهی تان

شاید این مقاله موردنیاز صمیمی ترین دوستت باشد
Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on telegram
نریمان نادرشاهی

نریمان نادرشاهی

هر بلایی که سرمان آورده اند و ما الان زیر فشار اش هستیم، از ناآگاهی نسل های قبل بوده و من اینجا هستم که بگویم حالا وقت آگاهی های صحیح است نه دروغ های سیاسی به نفع دولت جمهوری اسلامی.
5/5

نظرات ارزشمند خود را به اشتراک بگذارید

هنوز هیچ دیدگاهی وجود ندارد

    0 +

    نگرش فوق العاده بی خدایان در مورد ادیـــــان و خرافـات