site hit counter

فساد های عجیب و غریب لاریجانی ها

سران کشورمان با فساد های گوناگون شان

با نگاهی به پیشینه عراقی بسیاری از مردان قدرتمند در جمهوری اسلامی مانند هاشمی شاهرودی که قبلا هاشمی عراقی بوده است، علاء الدین بروجردی زاده عراق، دانایی فر سفیر ایران در عراق زاده عراق، محمد رضا تقدی با تبار عراقی  و مهمتر از همه روسای دو قوه قضاییه و مقننه در حکومت اسلامی زاده نجف هستند و بخصوص برادران زاده نجف ”لاریجانی” و استدلالهایی که در پی می اید، و با توجه به نکته ای که از خاطرات ” سرلشگر فردوست “ ذکر شد  می توان بر چنگ انداختن اعضای تشکیلات فاسد فراماسونری بر نقاط کلیدی در حکومت اسلامی، اطمینان داشت.

برادران لاریجانی

زاده نجف و عراق بودن به خودی خود هیچ نکته منفی را نه تنها برای رهبران این نظام که برای هیچ کس دیگر اثبات نمی کند، اما  وقتی ما بنا بر خاطرات حسن فردوست می دانیم که لژ فراماسونی در ایران زیر شاخه فراماسون عراق بوده است، ناگریز باید به عراقی بودن و یا تبار عراقی داشتن و یا تحصیل کردگان در عراق که اکنون از عالی ترین مقامات نظام اسلامی حاکم بر ایران هستند توجه ویژه کنیم .

 

اولین بار دبیر کل جمعیت حزب الله  ایران باقر خرازی درباره رشد و تقویت روز افزون خط انگلیسی – فراماسونی در درون حکومت اسلامی سخن به میان آورد :

ما وحشت کرديم از اينکه يک جريان به اين قشنگی سازمان دهی شده است که نيروهای خودش را در گلوگاه های نظام اسلامی قرار بدهد. و احساس ميکنيم يک جريان بسيار مخربی وجود دارد.آن دختر خانم انگليسی که می آيد زن فلان آقا می شود و بعدش هم آن آقا در بزرگترين قدرت اين نظام قرار دارد آيا اين طبيعی است؟

او در باره برادران لاریجانی گفته بود: چطور می شود از يک روستای لاريجان بعضی از سران ما از آنجا سر درآورده باشند؟ چه طور شده به آنها اعتماد کرده ايم؟ سوابق اينها را بايد ببينيم که از کجا اين مسائل آب ميخورد. من اينها را در بسياری از مراکز قدرت نظام دنبال کرده ام. تمام مشکلاتی که در اين سی سال در نظام داريم با تمام صراحت عرض ميکنم از اين افراد است.

 

البته دبیرکل حزب الله بر روی یهودی بودن این افراد تاکید دارد که بیشتر از تعصب مذهبی وی بر می خیزد و درست اینست که بر روی امکان پیش برد خط دولتهای استعماری درست در بیت خامنه ای و دفتر وی از سوی  محمدی گلپایگانی و همسر انگلیسی اش و یا وابستگی برادران لاریجانی به خط خیانت تشکیلات فراماسون صحبت کنیم.

به چه دلیل برادران لاریجانی مشکوک به عضویت در فراماسونری هستند ؟

نریمان نادرشاهی 1-پدر برادران لاریجانی ایت الله سید هاشم آملی لاریجانی  که در دهه 30 و 40 در نجف ساکن بوده و سه تن از پسرانش هم در نجف متولد شده اند، در سال 1339 ازعراق به نجف باز میگردد.

وی با زیرکی تمام در زمانهایی که آشوب و درگیری های سیاسی در سالهای 1342 و 1357 در ایران به اوج می رسیده است و  احتمال قوی شدن و بعدا قدرت گیری خمینی را می دیده است از خمینی، حمایت کرده اما در دوره تبعید وی، او بشدت از خمینی فاصله گرفته و در سندی از اسناد ساواک بر حمایت از وی برای تضعیف خمینی، صحبت بمیان آمده است.

 

نریمان نادرشاهی متن این سند که در سایت مباحثات مجله فکری حوزه و روحانیت آمده است بشرح زیر است:

منش سیاسی آیت‌الله آملی در اوج فعالیت‌های انقلابی هم چندان تند و آتشین نبوده است؛ به‌گونه‌ای که ساواک چندان حساسیتی بر روی ایشان نشان نمی‌داده. در یکی از گزارش‌های ساواک حتی برای دوری مردم از مرجعیت امام خمینی، توصیه شده است که از میرزا هاشم آملی حمایت شود تا مردم از رجوع به آیت‌الله خمینی سر باز زنند.

 

رهبر تشکیلات حزب الله و مهدی خزعلی نیز بر روی اینکه خمینی بر انگلیسی و غیر قابل اعتماد بودن، میرزا هاشم آملی پدر لاریجانی ها تاکید داشته، صحه می گذارند . البته در سال 1357 که دیگر قدرت گیری خمینی  قطعی شده، این شیخ نان به نرخ روز خور، لباس عوض می کند و با احتیاط از حمایت از خمینی دم می زده است .

 

سئوال این است که چرا پسران فردی که  بر اساس سند ساواک بطور مشخص و در مقابل خمینی تقویت می شده است و در سوابق این اقایان هم هیچ اثری از مبارزه برای انقلاب اسلامی وجود ندارد و در تمام دوران فعالیتهای طرفداران خمینی خود را از هر گونه فعالیت سیاسی بر حذر می داشته اند به این شکل گسترده مورد حمایت رهبر فعلی ج.ا. خامنه ای قرار می گیرند؟

 

ایا من و تو ایرانی حق نداریم این شک را به ذهن خود بیاوریم که این حمایت و پیشرفتهای سریع ،با ان سابقه خراب پدر و بیطرف بودن خود پسران در دوره های پر تنش سیاسی منجر به انقلاب  بخاطر این بوده که خامنه ای می دانسته است که اولا زورش به لاریجانی ها  نمی رسد و اگر با انها در بیفتد باید با تشکیلات جهانی فراماسون در بیفتد و مطمئن بوده  اگر بردران لاریجانی را داشته باشد، از حمایتی قوی در مراکز سیاسی تصمیم ساز جهانی مثلا تشکیلات فراماسونری بر خورد دار خواهد بود؟

ممکنست این دلیل بنظرتان ضعیف بیاید، اما بازهم دلایل دیگری داریم در رد کردن ادعای ما عجله نکیند.

 

نریمان نادرشاهی 2- درسال 1375 محمدجواد لاریجانی که نماینده مجلس هم بود در سفری مخفیانه به بریتانیا با نیک براون مدیرکل وزارت خارجه انگلیس ملاقات کرد و به او گفت:

جناح راست قصد شرکت در انتخابات ریاست جمهوری را دارد حمایت مادی و معنوی شما از جناح راست و پیروزی ناطق نوری. منافع انگلیس و غرب را در ایران تضمین میکند.

این دیدار توسط روزنامه سلام افشا میشود. و از اینجاست که شائبه انگلیسی بودن برادران لاریجانی و فراماسون بودن میرزا هاشم در ذهنها قوت می گیرد، بخصوص که میرزا هاشم بنا بر یک سنت فراماسونری، نام دوم علی لاریجانی را که اکنون مجلس اسلامی رادر اختیار دارد  از شدت علاقه ای که به مامور انگلیس در ایران اردشیر ریپورتر داشته است علی اردشیر انتخاب کرده است و این ترکیب هیج تناسبی در نامگذاری های معمول ایرانیان را نداشته و بیشتر یک نوع علامتگذاری در نام و فامیلی را که در میان فراماسونها معمول است را بخاطر می آورد.  اگر برای راضی کردن ذهن شما مخاطب تیز هوش این دلایل کافی نیست بازهم به ادامه بحث توجه کنید.

 

نریمان نادرشاهی 3- در 15 بهمن 1391   محمود احمدی نژاد  رییس جمهور وقت ج.ا. فیلم گرفته شده از ملاقات” فاضل لاریجانی” در صحن مجلس پخش کرد.

در این فیلم فاضل لاریجانی از مرتضوی می‌خواست واسطه شود تا تاجری که در فیلم اسمش واضح نیست، با فاضل مرتبط شده و او را مباشر خود قلمداد کند. فاضل تأکید می‌کند که با استفاده از نفوذ خود بر برادرانش در قوه قضاییه و مقننه می‌تواند مشکلات و موانع حقوقی، اجرایی و قضایی تجارت فرد مورد نظر را حل کند و «کارش را پیش ببرد» و در ازای آن به وضوح مبالغ معتنابهی پول 15000 دلار در ماه و امکاناتی اعم از دفتر کار و آپارتمان یا ویلایی در تهران یا شمال «برای شروع کار» در اختیار او قرار بگیرد.

 

با توجه به محرز بودن فساد و رشوه گیری ، فاضل لاریجانی در این سند، و ناتوانی وزارت اطلاعات و خامنه ای و سپاه ، برای در افتادن با  این فرد و خانواده و بالاتر رفتن این خانواده از نردبان ترقی در ج.ا.  با سرعت نجومی ، اینان می باید فقط از امکانات فرامرزی و حمایت کسانی ( از جمله تشکیلات فراماسونری )که زور ج.ا. هم به انان نمی رسد برخوردار باشند که بتوانند با این همه فساد و وابستگی به خارجی و وابسته به ساواک بودن را، تاب بیاورند و مقامات و منصب های بالای خود را حفظ کنند.

 

حتی سپاه هم که در برخورد با بیگانگان ومزدوران خارجی شعار های شداد و غلاط می دهد در مورد بر خورد با برادران لاریجانی دست و پایش می لرزد.

 

نریمان نادرشاهی 4- فسادهای اثبات شده مالی این بردران اکنون و پیش از همه زبانزد خاص و عام است.

و در این مورد هم زور هیچکس به این برادران نمی رسد. روزنامه کیهان شریعتمداری هم که مدعی برخورد با فساد و توکلی هم که مسئول سازمان مثلا شفافیت مالی است، جرات نگاه کردن به درگاه و بارگاه لاریجانی ها را ندارند.  به چند قلم از فسا مالی برادران لاریجانی توجه کنید :

مهدی خزعلی در سرای قلم به افشای ۶۵۰ هکتار زمین غصب شده بیت المال در مبارکیه و جواداباد ورامین توسط همین محمدجواد دلال انگلیس برملا میشود با این افشاگری ۲۵۰۰ هکتار زمین دیگر در شهمیرزاد و چند جای دیگر ایران رو میشود بطوریکه مساحت انها را بیش از کشور بحرین براورد کردند.وجود ۶۳ حساب و موجودی ۱۰۰۰ میلیاردی شما و دستگیری دو کارمندان بانک که حسابها را افشا کردند.

 محمد جواد لاریجانی این روباه مکار در زمینه اقتصادی در شهمیرزاد بوقلمون و شترمرغ پرورش می دهد، گاوداری کلان دارد، پرورش ماکیان در برنامه اش قرار دارد و مهمتر از همه پرورش روباه را در دستور کار خود گذارده است. گوشت و پوست روباه را به چین صادر می کند و در این زمینه یکه تاز است. وی در شهمیرزاد در نزدیکی سمنان بدور چشمه های آب طبیعی دیوار کشیده و اموال عمومی مردم را به مالکیت خصوصی در آورده و آب زیرزمینی و کم یاب را به خارج صادر می کند.

 

27 فروردين ماه سال (1392) خبرگزاري جمهوري اسلامي ايران به نقل از چند كشاورز وراميني اعلام كرد كه حفر 72 حلقه چاه برای چند باغ پسته متعلق به آقاي ل  بسیاری از زمین های کشاورزی ورامین را خشک کرده است.

اين كشاورزان مدعي شدند که باغ های پسته ای که در منطقه سالاریه و سیاه کوه به نام باغ آقای ˈلˈ احداث شده تاثیر بسیار زیادی بر روی کشاورزی شهرستان ورامین داشته و مشکلات عدیده ای برای کشاورزان این منطقه به وجود آورده است. این چاه ها همگی در یک مسیر قرار دارند و تمامی آبهای زیرزمینی این منطقه را برای آبیاری بیش ازپنج هزار هکتار باغ پسته ای که در اراضی ملی احداث نموده اند استحصال می کنند. در اين منطقه هيچ فرد عادي نمي تواند مجوز چاه بگيرد ولي اين آقا چاه دارد.

 

مخاطب گرامی شما خود کمی فکر کنید، با این همه سند فساد سیاسی و مالی و اقتصادی، ایا جز وابستگی به قدرتی که جمهوری اسلامی نیز در برابر آن قدرت ناتوان است و چنان قدرتی جز ” تشکیلات بین المللی فراماسونری ” نمی تواند باشد، چنین قدرتی به این برادران فاسد و رشوه خوار و عقب مانده فکری و ارتجاعی می دهد ؟

بنظر می رسد دستگیری های پی در پی ” مهدی خزعلی ” کسی که برای دفاع از نظام اسلامی که در ذهن دارد اهل ریسک و به خطر انداختن جان خود است، بسیار هم در ارتباط با افشاگری هایی است که وی با جرات و شهامت بسیار بر علیه خانواده لاریجانی ها که اکنون بشدت مورد نفرت عمومی  هستند ، انجام داده است.

 

اما بهتر است رهبران ج.ا. که این همه بلا بر سر مهدی خزعلی و افراد عاشق انقلاب اسلامی از این دست می آورند بدانند که روزی خواهد رسید آنروز که مردم بر علیه شما شورش خواهند کرد و خیانتکارانی مانند لاریجانی ها فرار کرده اند. از آنزمان بترسید که رهبری مبارزات مردم بدست مخالفان سرنگونی طلب بیفتد، تاریخ کشور ما از چنین حوادثی زیاد بخود دیده است.

 

با تشکر از همراهی شما و به امید نابودی همه خیانتکاران به منافع ملی ایران و ایرانی، موفق، سرفراز و پیروز باشید.

شاید این مقاله موردنیاز صمیمی ترین دوستت باشد
Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on telegram
نریمان نادرشاهی

نریمان نادرشاهی

هر بلایی که سرمان آورده اند و ما الان زیر فشار اش هستیم، از ناآگاهی نسل های قبل بوده و من اینجا هستم که بگویم حالا وقت آگاهی های صحیح است نه دروغ های سیاسی به نفع دولت جمهوری اسلامی.
5/5

نظرات ارزشمند خود را به اشتراک بگذارید

یک دیدگاه

  • لعنت بهشون. خاک تو سر اونایی که به این آدما رای دادن. توی روز روشن دزدی میکنن باید دستشون رو از ته قطع کنن تا زهرمارشون بشه و کل اموال شون مصادره بشه. امیدوارم ما مردم خودمون یه کاری کنیم. اینا خودشون هیچوقت کنار نمیرن. باید همه شونو تیرباران کرد
0 +

نگرش فوق العاده بی خدایان در مورد ادیـــــان و خرافـات